HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 611 kişiye para cezası

Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 611 kişiye para cezası

Gaziantep’te hafa sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 611 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.

Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 611 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, sokağa çıkma kısıtlaması boyunca yapılan denetimlerde kısıtlamayı ihlal edenlere idari işlem uygulandığı belirtildi.

Denetimlerde kısıtlamadan istisna tutulan kişilerin dışında sokağa çıkarak kısıtlamayı ihlal ettikleri gerekçesiyle 611 kişiye para cezası verildiği belirtilen açıklamada, 4 kişiye de sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası uygulandığı ifade edildi.

Sosyal mesafe ve maske takma kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 6 kişinin ise ikaz edildiği bildirildi.

Denetimlerde 249 işyerinin de denetlendiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Gaziantep'te "Aile Akademisi" kuruluyorGaziantep'te "Aile Akademisi" kuruluyorOtomobilin çarptığı genç kız yaralandıOtomobilin çarptığı genç kız yaralandı​Adana'da aranan 337 kişi yakalandı​Adana'da aranan 337 kişi yakalandıEsnaf ve halk kısıtlamaların kalkmasını istiyorEsnaf ve halk kısıtlamaların kalkmasını istiyorİtfaiyecilere ilk yardım ve kurtarma eğitimi verildiİtfaiyecilere ilk yardım ve kurtarma eğitimi verildi
SIRADAKİ HABER