HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

İçişleri Bakanlığının Coronavirus (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında yayımladığı genelgede, 80 saatlik süreyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi.

Sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Geçtiğimiz perşembe günü yılbaşı genelgesi doğrultusunda saat 21.00'de başlayan kısıtlama, sabah 05.00'te sona erdi.

Uygulanan kısıtlama süresince market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00 ila 17.00 saatleri arasında açık bırakılırken, fırın ve unlu mamul satış yerlerinde ise saat sınırlaması olmadı.

Restoranlar sadece saat 10.00 ile 24.00 arasında paket servis yapılabildi. Araçlarını getirmeme şartıyla evlere en yakın camilerde cuma namazı kılındı.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiMidyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Midyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Kocaeli'de pandemi sürecinde 38 bin kişiye adli ve idari işlem yapıldıKocaeli'de pandemi sürecinde 38 bin kişiye adli ve idari işlem yapıldıVali Osman Hacıbektaşoğlu muhtarlarla bir araya geldiVali Osman Hacıbektaşoğlu muhtarlarla bir araya geldi​Van'da "Gençlik Ofisi Protokolü" imza töreni düzenlendi​Van'da "Gençlik Ofisi Protokolü" imza töreni düzenlendi
SIRADAKİ HABER