HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

İçişleri Bakanlığının Coronavirus (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında yayımladığı genelgede, 80 saatlik süreyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi.

Sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Geçtiğimiz perşembe günü yılbaşı genelgesi doğrultusunda saat 21.00'de başlayan kısıtlama, sabah 05.00'te sona erdi.

Uygulanan kısıtlama süresince market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00 ila 17.00 saatleri arasında açık bırakılırken, fırın ve unlu mamul satış yerlerinde ise saat sınırlaması olmadı.

Restoranlar sadece saat 10.00 ile 24.00 arasında paket servis yapılabildi. Araçlarını getirmeme şartıyla evlere en yakın camilerde cuma namazı kılındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER