HaberlerGündemSobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen genç hayatını kaybetti

Sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen genç hayatını kaybetti

Gaziantep’te yalnız yaşadığı evde sobayı yaktıktan sonra uyuyan Hüseyin Yener, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

Sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen genç hayatını kaybetti

Olay, Şehitkamil ilçesi Şierinevler Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Hüseyin Yener (30) yalnız yaşadığı evde gece uyumadan önce ısınmak için sobayı yaktıktan sonra uyudu. Yener’den sabah haber alamayan komşuları ve yakınları eve giderek kapıyı çaldı.

Yener’in kapıyı açmaması üzerine yakınları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Haber verilmesi üzerine eve gelen polis ekipleri kapıyı çilingir ile açarak içeri girdi. Eve gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Yener’in hayatını kaybettiği belirledi.

Yener’in cenazesi Gaziantep Adli Tıp Kurumu morgunda yapılan otopsi işlemlerinin ardından defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER