HaberlerGündemSobadan sızan gazdan zehirlenen çift hayatını kaybetti

Sobadan sızan gazdan zehirlenen çift hayatını kaybetti

Batman'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen Bereket ile eşi Hatice Atay hayatını kaybetti.

Sobadan sızan gazdan zehirlenen çift hayatını kaybetti

Olay, Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Bereket ve Hatice Atay çifti, sobayı yakarak uyudu. Atay çiftinden haber alamayan yakınları durumu polise bildirdi. Eve giren polis ekipleri Atay çiftinin hareketsiz yattığını gördü.

Haber verilmesi üzerine eve gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Atay çiftinin sobadan sızan karbonmonoksit gazından hayatını kaybettiğini tespit etti.

Atay çiftin cenazeleri otopsi işlemeleri için Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER