HaberlerGündemSiverek'te iki grup arasında kavga: Bir ölü, 2 yaralı

Siverek'te iki grup arasında kavga: Bir ölü, 2 yaralı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde iki grup arasından çıkan bıçaklı, sopalı kavgada bir kişi öldü, biri ağır 2 kişi yaralandı.

Siverek'te iki grup arasında kavga: Bir ölü, 2 yaralı

Olay, dün gece geç saatlerde Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan iş merkezi önünde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, cadde üzerinde seyyar köftecilik yapan Rıdvan G. (31) ile iş merkezinde yöneticilik yapan Levent A. (32)  arasında elektrik meselesi yüzünden çıktığı edilen tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada Rıdvan G., Vedat G. (37)  ve Levent A. yaralandı.

Yaralılar olay yerine çağrılan ambulanslarla Siverek Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yaralılardan Rıdvan G. burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ağır yaralı Levent A. ise Şanlıurfa'ya sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER