HaberlerGündemŞırnaklı tır şoförü Irak’ta geçirdiği kazada vefat etti

Şırnaklı tır şoförü Irak’ta geçirdiği kazada vefat etti

Irak Kürdistanı’nın Zaho kentinde seyir halindeyken devrilen sıcak asfalt yüklü tırın sürücüsü vefat etti. Sürünün Şırnak’ın Cizre ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

Şırnaklı tır şoförü Irak’ta geçirdiği kazada vefat etti

Kaza, saat: 11:30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Zaho kentinin Derebin mevkiinde seyir halinde olan ve plakası öğrenilemeyen tır, bilinmeyen bir nedenle devrildi.

Akabinde meydana gelen yangınla araç küle dönerken, şoför Namık Adlim vefat etti.

Olay yerine gelen ekiplerce Adlim’in cenazesi araçtan çıkarılarak Türkiye’ye gönderildi.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde ikamet eden Adlim’in cenazesi Meydanbaşı Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlığında defnedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER