HaberlerGündemŞırnak’ta seracılık ve balıkçılık potansiyeli değerlendirildi

Şırnak’ta seracılık ve balıkçılık potansiyeli değerlendirildi

Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Şırnak Üniversitesinde kurulması planlanan seralar ile balıkçılık potansiyeli hakkında projeler değerlendirildi.

Şırnak’ta seracılık ve balıkçılık potansiyeli değerlendirildi

Valilik makamında gerçekleştirilen toplantıya, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, Vali Yardımcısı Tunahan Efendioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş, Beytüşşebap Belediye Başkanı Habib Aşan ve DİKA İl Koordinatörü Murat Katı ile Seracılık sektöründe danışmanlık yapan veren Dr. İbrahim Atınöz ile Dr. Orhan Şanlıalp katıldı.

Toplantıda, seracılık ile balıkçılık konularının yanı sıra Valilik himayesinde başlatılan fizibilite çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunulduğu bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Temiz Toplum Derneği: Devlet evsizler için kalıcı çözüm sağlamalıTemiz Toplum Derneği: Devlet evsizler için kalıcı çözüm sağlamalıVan Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde bulunan iş yerlerine kira kolaylığıVan Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde bulunan iş yerlerine kira kolaylığıPopülizm nedir? Popülizmin tarihçesi nereye dayanır?Popülizm nedir? Popülizmin tarihçesi nereye dayanır?Batman'da iki aile arasındaki husumet sona erdiBatman'da iki aile arasındaki husumet sona erdiPolis okullarının sınav sorularını çalmakla suçlanan FETÖ üyelerine operasyonPolis okullarının sınav sorularını çalmakla suçlanan FETÖ üyelerine operasyon
SIRADAKİ HABER