HaberlerGündemŞırnak’ta seracılık ve balıkçılık potansiyeli değerlendirildi

Şırnak’ta seracılık ve balıkçılık potansiyeli değerlendirildi

Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Şırnak Üniversitesinde kurulması planlanan seralar ile balıkçılık potansiyeli hakkında projeler değerlendirildi.

Şırnak’ta seracılık ve balıkçılık potansiyeli değerlendirildi

Valilik makamında gerçekleştirilen toplantıya, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, Vali Yardımcısı Tunahan Efendioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş, Beytüşşebap Belediye Başkanı Habib Aşan ve DİKA İl Koordinatörü Murat Katı ile Seracılık sektöründe danışmanlık yapan veren Dr. İbrahim Atınöz ile Dr. Orhan Şanlıalp katıldı.

Toplantıda, seracılık ile balıkçılık konularının yanı sıra Valilik himayesinde başlatılan fizibilite çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunulduğu bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER