HaberlerGündemŞırnak’ta İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı

Şırnak’ta İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı

​Vali Ali Hamza Pehlivan başkanlığında yapılan olağan toplantıda 2021 yılında hedeflenen istihdam rakamları ve ilgili diğer konularda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunularak muhtelif kararlar alındığı belirtildi.

Şırnak’ta İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Sadık Bora’nın kurum faaliyetleri hakkında yaptığı çalışma ve faaliyetlere ilişkin bilgilendirme sunumunun ardından katılımcılar ile ilgili kurum müdürleri ve STK temsilcileri de video konferans sistemi üzerinden görüş ve önerilerini paylaştı.

Toplantıya, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, Vali Yardımcıları Tunahan Efendioğlu ile Faruk Doğru, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Sadık Bora, Şırnak Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Emin Okyar, İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener, DİKA İl Koordinatörü Murat Katı katıldı. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Gözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakGözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor
SIRADAKİ HABER