HaberlerGündemŞırnak’ta FETÖ/PKK operasyonu: 5 tutuklama

Şırnak’ta FETÖ/PKK operasyonu: 5 tutuklama

Şırnak'ta FETÖ ve PKK’ye yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 16 şüpheliden 5’inin tutuklandığı bildirildi.

Şırnak’ta FETÖ/PKK operasyonu: 5 tutuklama

Şırnak Valiliğinden yapılan açıklamada, Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü’nce 1-7 Şubat tarihleri arasında il merkezi ve ilçelerinde PKK/KCK ve FETÖ'ye yönelik operasyon düzenlendiği belirtildi.

FETÖ operasyonunda 9 şüphelinin gözaltına alındığı, 3 şüphelinin çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandığı, 5 şüphelinin ise serbest bırakıldığı ifade edilen açıklamada bir şüphelinin de ilgili birime teslim edildiği kaydedildi.

PKK/KCK mensuplarına yönelik yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 7 şüpheliden 5’inin ilgili il ve birimlerine teslim edildiği belirtilen açıklamada, 2 şüphelinin ise çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Meteoroloji 8 il için turuncu kod verdiMeteoroloji 8 il için turuncu kod verdiBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyorİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyor
SIRADAKİ HABER