HaberlerGündemŞırnak’ta Covid-19 aşısı almaya giden sağlık ekibi kaza geçirdi: 4 yaralı

Şırnak’ta Covid-19 aşısı almaya giden sağlık ekibi kaza geçirdi: 4 yaralı

Şırnak il merkezine Covid-19 aşısı almaya giden İdil İlçe Sağlık Müdürlüğü personelini taşıyan kamyonet, şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza yaptı. Kazada, 4 sağlık personeli hafif şekilde yaralandı.

Şırnak’ta Covid-19 aşısı almaya giden sağlık ekibi kaza geçirdi: 4 yaralı

Edinilen bilgiye göre, İdil İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı personel, Coronavirus aşı malzemelerini almak için Şırnak merkeze giderken, M.A yönetimindeki kamyonetin Şırnak-Cizre karayolunda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza geçirdi. Araçta bulunan sağlık personeli V.T, A.D, M.B, M.A, yaralandı.

Yoldan geçen vatandaşların yardım etmesiyle araçtan çıkarılan sağlık personeli, olay yerine gelen ambulans ile Cizre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavileri yapılan sağlık personellerinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Sağlık Sen Şırnak Şube Başkan Vekili Sabgatullah Anmal, sağlık personellerinin durumunun iyi olduğunu belirterek, "Covid-19 salgınında kullanılan malzemeleri Şırnak İl Sağlık Müdürlüğünden almaya giderken Cizre Şırnak kara yolunda kaza geçirdiler. Çok şükür şu an hepsinin durumu iyidir. Bir arkadaşımızın omuzunda çatlak var. Kendilerine ve yakınlarına çok geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum. "dedi. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER