HaberlerGündemŞırnak'ta çocuklar farkındalık oluşturmak için çevre temizliği yaptı

Şırnak'ta çocuklar farkındalık oluşturmak için çevre temizliği yaptı

Cizre Belediyesi ekipleri ve ilkokul öğrencileri, farkındalık oluşturmak amacıyla çevre temizliği yaptı.

Şırnak'ta çocuklar farkındalık oluşturmak için çevre temizliği yaptı

Cizre Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile Nuh Nebi İlköğretim Okulu öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, park ve bahçelerin çevre temizliği yapıldı.

"Cizre’yi Seviyorum Çevremi Temiz Tutuyorum" etkinliğine katılan öğrenciler, çevrenin temiz tutulması için halka çağrıda bulundu.

Öğrenciler ile birlikte çevre temizliği etkinliğine katılan Belediye Temizlik İşleri Müdürü Semih Çiçek, farkındalık oluşturmak için böylesi bir etkinliği yaptıklarını belirterek, temizlik konusunda daha hassas olmaları için halka çağrıda bulundu. İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER