HaberlerGündemŞırnak'ta çocuklar farkındalık oluşturmak için çevre temizliği yaptı

Şırnak'ta çocuklar farkındalık oluşturmak için çevre temizliği yaptı

Cizre Belediyesi ekipleri ve ilkokul öğrencileri, farkındalık oluşturmak amacıyla çevre temizliği yaptı.

Şırnak'ta çocuklar farkındalık oluşturmak için çevre temizliği yaptı

Cizre Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile Nuh Nebi İlköğretim Okulu öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, park ve bahçelerin çevre temizliği yapıldı.

"Cizre’yi Seviyorum Çevremi Temiz Tutuyorum" etkinliğine katılan öğrenciler, çevrenin temiz tutulması için halka çağrıda bulundu.

Öğrenciler ile birlikte çevre temizliği etkinliğine katılan Belediye Temizlik İşleri Müdürü Semih Çiçek, farkındalık oluşturmak için böylesi bir etkinliği yaptıklarını belirterek, temizlik konusunda daha hassas olmaları için halka çağrıda bulundu. İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER