HaberlerGündemŞırnak’ta aynı yolda 5’inci kaza: 2 yaralı

Şırnak’ta aynı yolda 5’inci kaza: 2 yaralı

​Cizre-Şırnak karayolunda, şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle makaslama yapan tanker bariyerlere çarparak durdu, kazada 2 kişi yaralandı.

Şırnak’ta aynı yolda 5’inci kaza: 2 yaralı

Olay bu akşam 19.00 sıralarında Cizre-Şırnak karayolunun 5’inci kilometresinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, 33 AFL 472 plakalı tanker ismi öğrenilemeyen şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle makaslama yaptı. Bariyere çarparak duran araçta maddi hasar oluşurken şoför ve araçtaki bir kişi hafif yaralandı.

Çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine sağlık ekiplerince yaralıları tedavi edilirken araç, çekici yardımıyla yoldan kaldırıldı.

“Sürücüler kazaya neden olan yolun onarılmasını istiyor”

Kullanıma açıldığı günden beri onlarca kazanın meydana geldiği yol, sürücüleri endişelendirmeye devam ediyor. Sık-sık kazaların meydana geldiği yol, 2018 yılında yapılmasına bozuldu ve çukurlar meydana geldi.

İLKHA mikrofonlarına konuşan halk ve sürücüler, yolun onarılmasını istemişti.

Bu kazayla beraber aynı yolda basına sızan kaza sayısı 5’e, yaralı sayısı ise 22’ye ulaştı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER