HaberlerGündemŞırnak Newroz etkinliğinde olaylar çıktı

Şırnak Newroz etkinliğinde olaylar çıktı

Cizre ilçesinde düzenlenen Newroz etkinliğinde, HDP’liler ile polis arasında arbede yaşandı. Çıkan olaylara polis biber gazıyla müdahale etti.

Şırnak Newroz etkinliğinde olaylar çıktı

Konak Mahallesi TOKİ konutları karşısında düzenlenen Newroz etkinlik alanı, polis tarafından bariyerlerle çevrildi, katılımcılar HES koduyla alana alındı.

Etkinliğe katılanlar HES koduyla alana alınmasına tepki gösterdi. HDP’lilerin taşlı saldırısına dönüşen olaylara polis biber gazıyla müdahale etti.

Olayda yaralanan olmazken, biber gazından etkilenen katılımcıların alandan uzaklaştığı görüldü. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER