HaberlerGündemSilopi’de ilkokul öğrencilerine trafik kuralları öğretildi

Silopi’de ilkokul öğrencilerine trafik kuralları öğretildi

Şırnak’ın Silopi ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik ve Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğince ilkokul öğrencilerine trafik kuralları uygulamalı olarak öğretildi.

Silopi’de ilkokul öğrencilerine trafik kuralları öğretildi

Trafik ve Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğinde görevli Trafik Eğitmeni Okan Köle’nin uygulamalı olarak gerçekleştirdiği eğitime, çocuklar ilgi gösterdi.

Eğitimde, trafik kurallarına uyma, emniyet kemeri takma kuralları uygulamalı olarak gösterildi.

Trafik Eğitmeni Okan Köle, yıl boyunca eğitimlerin devam edeceğini belirterek, “Bu etkinlikler sayesinde çocuklarımızın trafik bilincini en üst noktaya çekmeyi amaçlıyoruz. Burada çocuklarımıza çizgi film izleterek önemli bilgiler verdik. Görmüş olduğunuz sunum halısında çocukları da oynatarak uygulamalı olarak etkili ve kalıcı eğitim vermeye çalıştık.” dedi. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER