HaberlerGündemSilopi’de ilkokul öğrencilerine trafik kuralları öğretildi

Silopi’de ilkokul öğrencilerine trafik kuralları öğretildi

Şırnak’ın Silopi ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik ve Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğince ilkokul öğrencilerine trafik kuralları uygulamalı olarak öğretildi.

Silopi’de ilkokul öğrencilerine trafik kuralları öğretildi

Trafik ve Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğinde görevli Trafik Eğitmeni Okan Köle’nin uygulamalı olarak gerçekleştirdiği eğitime, çocuklar ilgi gösterdi.

Eğitimde, trafik kurallarına uyma, emniyet kemeri takma kuralları uygulamalı olarak gösterildi.

Trafik Eğitmeni Okan Köle, yıl boyunca eğitimlerin devam edeceğini belirterek, “Bu etkinlikler sayesinde çocuklarımızın trafik bilincini en üst noktaya çekmeyi amaçlıyoruz. Burada çocuklarımıza çizgi film izleterek önemli bilgiler verdik. Görmüş olduğunuz sunum halısında çocukları da oynatarak uygulamalı olarak etkili ve kalıcı eğitim vermeye çalıştık.” dedi. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER