HaberlerGündemSilifke Belediyesi asfalt çalışmalarına başladı

Silifke Belediyesi asfalt çalışmalarına başladı

Mersin'in Silifke Belediyesi şehir merkezi ve mahallelerde yollarda asfaltlama ve bakım onarım çalışması başlattı.

Silifke Belediyesi asfalt çalışmalarına başladı
Mersin'in Silifke Belediyesi şehir merkezi ve mahallelerde yollarda asfaltlama ve bakım onarım çalışması başlattı.

Çalışmaları yerinde inceleyerek Garaj Amiri Mustafa Güler’den bilgiler alan Belediye Başkanı Mustafa Turgut, "Asfaltsız mahalle ve cadde yollarımız kalmayacak. Bu alanda gece gündüz demeden çalışacağız" dedi. Silifke’nin çehresini değiştirecek kentsel gelişim ve dönüşüm projelerini başarıyla yürüttüklerini ve Silifke’yi geleceğe taşımak için dev adımlar atacaklarını belirten Başkan Mustafa Turgut, "Öncelikli olarak gerek şehir merkezi gerekse mahallelerimizde asfaltlama çalışmalarımıza hız verdik. Bu çalışmaları yaparken gelişigüzel değil, ileriye dönük projelerin hayata geçirilebileceği şekilde titiz bir çalışmayla sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında mahallelerimizde asfaltı eksik olan noktalardan başlayarak, bakım ve onarım yapılacak bölgelere doğru hareket ediyoruz. İnşallah hep birlikte daha güzel bir Silifke inşa edeceğiz." diye konuştu.

‘HALKIN MEMNUNİYETİ YORGUNLUĞUMUZU UNUTTURUYOR’

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’a, asfaltlama çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktaran Belediye Garaj Amiri Mustafa Güler, "Silifke Belediyesi olarak verdiğimiz kaliteli asfalt sözünü tam anlamıyla yerine getiriyoruz. Belediye Başkanımız çalışmaları yerinde inceleyerek gerekli talimatları bize veriyor. Gerek şehir merkezi gerekse mahalleler ile kentimizin tüm ana caddelerini asfaltlıyoruz. Hafta sonu da çeşitli mahallelerde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ekiplerimiz, inanılmaz bir yoğunluk ve özveriyle çalışıyor. Eski parçalanmış asfaltı sökerek yerine kaliteli ve yeni asfaltı döküyoruz. Silifke Belediyesi olarak, asfalt çalışmalarının tamamlanması için hiç bir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Halkımızın bu çalışmalarımızdan çok memnun olduğunu biliyoruz ve bu memnuniyet bize bütün yorgunluğumuzu unutturuyor." şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Tarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması
SIRADAKİ HABER