HaberlerGündemSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu'ndan Gara'da katledilen Er Sungur'un ailesine ziyaret

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu'ndan Gara'da katledilen Er Sungur'un ailesine ziyaret

Siirt'te, Pençe Kartal-2 harekât bölgesinde yer alan Gara'da PKK tarafından alıkonularak katledilen Jandarma Er Süleyman Sungur'un ailesine, Jandarma Genel Komutanlığınca tanzim edilen "şehadet belgesi" verildi.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu'ndan Gara'da katledilen Er Sungur'un ailesine ziyaret

Valilikten yapılan açıklamada, Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, beraberinde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin ile Sungur'un ailesini ziyaret etti.

Sungur'un ailesiyle bir süre sohbet eden Hacıbektaşoğlu, Jandarma Genel Komutanlığınca hazırlanan taziye mesajını baba Salih Sungur'a iletti.

Vali Hacıbektaşoğlu, "Şehidimize Allah'tan rahmet, siz değerli yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah ruhunu şad eylesin. Onun aziz hatırasını her zaman yaşatacağız. Devlet olarak her zaman yanınızdayız." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER