HaberlerGündemSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu'ndan Gara'da katledilen Er Sungur'un ailesine ziyaret

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu'ndan Gara'da katledilen Er Sungur'un ailesine ziyaret

Siirt'te, Pençe Kartal-2 harekât bölgesinde yer alan Gara'da PKK tarafından alıkonularak katledilen Jandarma Er Süleyman Sungur'un ailesine, Jandarma Genel Komutanlığınca tanzim edilen "şehadet belgesi" verildi.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu'ndan Gara'da katledilen Er Sungur'un ailesine ziyaret

Valilikten yapılan açıklamada, Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, beraberinde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin ile Sungur'un ailesini ziyaret etti.

Sungur'un ailesiyle bir süre sohbet eden Hacıbektaşoğlu, Jandarma Genel Komutanlığınca hazırlanan taziye mesajını baba Salih Sungur'a iletti.

Vali Hacıbektaşoğlu, "Şehidimize Allah'tan rahmet, siz değerli yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah ruhunu şad eylesin. Onun aziz hatırasını her zaman yaşatacağız. Devlet olarak her zaman yanınızdayız." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER