HaberlerGündemSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu’ndan Ankara Ticaret Odası Başkanı Baran’a ziyaret

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu’ndan Ankara Ticaret Odası Başkanı Baran’a ziyaret

​Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya yaptığı ziyarette ATO Başkanı Gürsel Baran’la bir araya geldi.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu’ndan Ankara Ticaret Odası Başkanı Baran’a ziyaret

Ankara Ticaret Odasında samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, AK Parti Kadın Kolları MKYK üyesi Canan Baran İzgi ve eşi Mehmet Şefik İzgi’de hazır bulundu.

Hacıbektaşoğlu, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran’ın bir süre önce vefat eden muhterem anneleri için taziye dileklerini ileterek başsağlığı diledi.

Ziyarette, Siirt’in sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Hacıbektaşoğluna teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER