HaberlerGündemSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu’ndan Ankara Ticaret Odası Başkanı Baran’a ziyaret

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu’ndan Ankara Ticaret Odası Başkanı Baran’a ziyaret

​Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya yaptığı ziyarette ATO Başkanı Gürsel Baran’la bir araya geldi.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu’ndan Ankara Ticaret Odası Başkanı Baran’a ziyaret

Ankara Ticaret Odasında samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, AK Parti Kadın Kolları MKYK üyesi Canan Baran İzgi ve eşi Mehmet Şefik İzgi’de hazır bulundu.

Hacıbektaşoğlu, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran’ın bir süre önce vefat eden muhterem anneleri için taziye dileklerini ileterek başsağlığı diledi.

Ziyarette, Siirt’in sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Hacıbektaşoğluna teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER