HaberlerGündemSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulundu

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulundu

Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, beraberinde belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte Siirt genelinde incelemede bulundu.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulundu

Vali Hacıbektaşoğlu, yapımı devam eden mezbahaneyi ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Daha sonra Eruh kavşağında incelemede bulunan Hacıbektaşoğlu, burada çevre düzenlemesi, peyzaj çalışmaları ve yeşillendirme çalışması talimatını verdi.

Eski Eruh yolu üzerinde çelik bariyer, fidan çalışmaları ve kanal ıslahı yapılması talimatını veren Hacıbektaşoğlu, Su Arıtma Tesisi çevresinde de peyzaj çalışması yapılmasını yetkililere iletti.

Yapımı devam eden İtfaiye Müdürlüğü binasını ziyaret eden Hacıbektaşoğlu, burada yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Algül, Doğan, İnönü, Ulus Mahalleleri ve mezarlıklarda incelemede bulunan Hacıbektaşoğlu, buralarda da çevre düzenlemesi ve parke çalışması yapılması talimatını verdi.

Eski Siirt Cas Evlerini, Ayn Salip Çeşmesi ve Eski Siirt Oteli olarak bilinen mekanı ziyaret eden Hacıbektaşoğlu, yetkililere en kısa sürede cas evlerin tadilatının yapılması talimatını verdi.

Hacıbektaşoğlu, ziyaretleri sırasında esnaf ve mahalleliyle de bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

İLGİLİ HABERLER

Otomobilin çarptığı yaşlı adam öldüOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladı​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır
SIRADAKİ HABER