HaberlerGündemSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu ev ziyaretlerinde bulundu

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu ev ziyaretlerinde bulundu

Siirt Valisi ve Belediye Başkan vekili Osman Hacıbektaşoğlu, eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile birlikte ev ziyaretlerinde bulundu.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu ev ziyaretlerinde bulundu

Conkbayır, Dumlupınar, Bahçelievler ve Kooperatif mahallerini ziyaret eden Vali Hacıbektaşoğlu ve eşi Güney Hacıbektaşoğlu, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

İhtiyaç sahibi vatandaşları evinde ziyaret eden Hacıbektaşoğlu, ailelere yardımda bulundu.

Hacıbektaşoğlu, mahalle ve ev ziyaretlerinde çocuklara çeşitli hediyeler vererek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hacıbektaşoğlu, Siirt Belediyesi olarak halkın yanında olmaya, sorun ve taleplerini dinlemeye devam ettiklerini belirtti.

Mahalleleri gezdiklerini ve vatandaşları evlerinde ziyaret ettiklerini belirten Hacıbektaşoğlu, kendilerini evlerinde ağırlayan misafirperver Siirt halkına teşekkür ederek, Valilik ve Siirt Belediyesinin kapılarının herkese açık olduğunu ifade etti.

Hacıbektaşoğlu ve eşi Güney Hacıbektaşoğlu’na danışman Mehmet Şefik Erden, e Başkan Yardımcısı Ahmet Bülbül, kurum amirleri ve belediye birim müdürleri eşlik etti.

İLGİLİ HABERLER

Önlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıÖnlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştü
SIRADAKİ HABER