HaberlerGündemSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, Eruh ve Pervari'de incelemelerde bulundu

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, Eruh ve Pervari'de incelemelerde bulundu

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Eruh ilçesine bağlı Okçular köyü ile Pervari ilçesine bağlı Doğanca köylerini ziyaret etti.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, Eruh ve Pervari'de incelemelerde bulundu

Vali Hacıbektaşoğlu, beraberindeki heyetle birlikte köy ziyaret programı kapsamında vatandaşlar ve öğrencilerle bir araya geldi.

Hacıbektaşoğlu ve beraberindekiler ilk önce yüz yüze eğitime başlayan Okçular köyü Ortaokulunu ziyaret etti.

Öğretmenlerden okulun durumu hakkında bilgi alan Vali Hacıbektaşoğlu, sınıfları gezerek öğrencilere çeşitli sorular sordu. Kendileriyle bir süre sohbet eden Vali, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Daha sonra Okçular köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Hacıbektaşoğlu, vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Hacıbektaşoğlu, köyün sorunlarını, alt-yapı ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için bütçe imkânları dâhilinde gerekli çalışmalara başlanacağını kaydetti.

Okçular köyünde incelemelerini tamamlayan Vali Hacıbektaşoğlu daha sonra Pervari ilçesine bağlı Doğanca köyünü ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Vali Hacıbektaşoğlu, köy sakinleri ile bir süre sohbet ederek onların sorun ve taleplerini dinledi.

Köy ahalisinin taleplerini yetkililere not aldıran Vali Hacıbektaşoğlu, köyün müşterek ihtiyaçlarının karşılanması için bütçe imkânları dâhilinde her türlü desteğin verileceğini kaydetti.

Doğanca köyünde incelemelerini tamamlayan Vali Hacıbektaşoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Siirt'te döndü.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER