HaberlerGündemSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, Eruh ve Pervari'de incelemelerde bulundu

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, Eruh ve Pervari'de incelemelerde bulundu

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Eruh ilçesine bağlı Okçular köyü ile Pervari ilçesine bağlı Doğanca köylerini ziyaret etti.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, Eruh ve Pervari'de incelemelerde bulundu

Vali Hacıbektaşoğlu, beraberindeki heyetle birlikte köy ziyaret programı kapsamında vatandaşlar ve öğrencilerle bir araya geldi.

Hacıbektaşoğlu ve beraberindekiler ilk önce yüz yüze eğitime başlayan Okçular köyü Ortaokulunu ziyaret etti.

Öğretmenlerden okulun durumu hakkında bilgi alan Vali Hacıbektaşoğlu, sınıfları gezerek öğrencilere çeşitli sorular sordu. Kendileriyle bir süre sohbet eden Vali, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Daha sonra Okçular köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Hacıbektaşoğlu, vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Hacıbektaşoğlu, köyün sorunlarını, alt-yapı ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için bütçe imkânları dâhilinde gerekli çalışmalara başlanacağını kaydetti.

Okçular köyünde incelemelerini tamamlayan Vali Hacıbektaşoğlu daha sonra Pervari ilçesine bağlı Doğanca köyünü ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Vali Hacıbektaşoğlu, köy sakinleri ile bir süre sohbet ederek onların sorun ve taleplerini dinledi.

Köy ahalisinin taleplerini yetkililere not aldıran Vali Hacıbektaşoğlu, köyün müşterek ihtiyaçlarının karşılanması için bütçe imkânları dâhilinde her türlü desteğin verileceğini kaydetti.

Doğanca köyünde incelemelerini tamamlayan Vali Hacıbektaşoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Siirt'te döndü.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul'da Avcılar açıklarında depremİstanbul'da Avcılar açıklarında depremKur’an-ı Kerim aşkı yaş sınırı tanımıyorKur’an-ı Kerim aşkı yaş sınırı tanımıyorGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezasıGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezası28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyor28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyor
SIRADAKİ HABER