HaberlerGündemSiirt Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı

Siirt Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı

Siirt Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında bilim şenliği ile ilgili "Geleceğin İnovatörü Siirt’te Yetişiyor" adıyla işbirliği protokolü imzalandı.

Siirt Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı

TÜBİTAK 4007 programı kapsamında düzenlenecek olan "Geleceğin İnovatörü Siirt’te Yetişiyor" adlı bilim şenliğine ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bilim ve sanat merkezlerinde sunulan eğitimin niteliğinin arttırılması ve Siirt'te eğitim alan özel yetenekli öğrencilerin güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda üniversitenin imkân ve deneyimlerinden yararlanabilmesi hedefleniyor.

Üniversitenin Senato Salonunda gerçekleşen törene; Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak, Siirt İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Zekeriya Butur, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Cemalettin Erdemci, Prof. Dr. Tekin Şahin, Genel Sekreter Abdulkadir Işık ve Genel Sekreter Yardımcımız Özer Fethi Çelepçıkay katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeGelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildi
SIRADAKİ HABER