HaberlerGündemSiirt Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı

Siirt Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı

Siirt Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında bilim şenliği ile ilgili "Geleceğin İnovatörü Siirt’te Yetişiyor" adıyla işbirliği protokolü imzalandı.

Siirt Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı

TÜBİTAK 4007 programı kapsamında düzenlenecek olan "Geleceğin İnovatörü Siirt’te Yetişiyor" adlı bilim şenliğine ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bilim ve sanat merkezlerinde sunulan eğitimin niteliğinin arttırılması ve Siirt'te eğitim alan özel yetenekli öğrencilerin güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda üniversitenin imkân ve deneyimlerinden yararlanabilmesi hedefleniyor.

Üniversitenin Senato Salonunda gerçekleşen törene; Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak, Siirt İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Zekeriya Butur, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Cemalettin Erdemci, Prof. Dr. Tekin Şahin, Genel Sekreter Abdulkadir Işık ve Genel Sekreter Yardımcımız Özer Fethi Çelepçıkay katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER