HaberlerGündemSiirt Üniversitesi Rektörü Şındak’tan İLKHA'ya ziyaret

Siirt Üniversitesi Rektörü Şındak’tan İLKHA'ya ziyaret

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak ile İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemalettin Erdemci, İlke Haber Ajansı (İLKHA) Siirt Temsilciliğine nezaket ziyaretinde bulundular.

Siirt Üniversitesi Rektörü Şındak’tan İLKHA'ya ziyaret

Üniversitede kalkınma ve gelişim odaklı çalışmaların yanı sıra önemli projeleri hayata geçirmek için çaba içerisinde olduklarını anlatan Rektör Şındak, üniversitenin şehre katkılarını değerlendirdi.

Rektör Şındak, “Öğrencilerimizi eğitim sürecine ve sosyal ortama odaklayarak geleceğe hazırlayabilmek, kent ile her alanda yoğun iş birliğini sağlayarak bütünleşmek için yeni bir yönetim anlayışıyla mevcut potansiyelimizi daha ileri bir noktaya taşımak hedefindeyiz.” dedi.

İLKHA Siirt Temsilcisi Murat Orhan da ziyaretleri için Rektör Şındak’a ve Dekan Erdemci’ye teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER