HaberlerGündemSiirt Üniversitesi Rektörü Şındak’tan İLKHA'ya ziyaret

Siirt Üniversitesi Rektörü Şındak’tan İLKHA'ya ziyaret

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak ile İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemalettin Erdemci, İlke Haber Ajansı (İLKHA) Siirt Temsilciliğine nezaket ziyaretinde bulundular.

Siirt Üniversitesi Rektörü Şındak’tan İLKHA'ya ziyaret

Üniversitede kalkınma ve gelişim odaklı çalışmaların yanı sıra önemli projeleri hayata geçirmek için çaba içerisinde olduklarını anlatan Rektör Şındak, üniversitenin şehre katkılarını değerlendirdi.

Rektör Şındak, “Öğrencilerimizi eğitim sürecine ve sosyal ortama odaklayarak geleceğe hazırlayabilmek, kent ile her alanda yoğun iş birliğini sağlayarak bütünleşmek için yeni bir yönetim anlayışıyla mevcut potansiyelimizi daha ileri bir noktaya taşımak hedefindeyiz.” dedi.

İLKHA Siirt Temsilcisi Murat Orhan da ziyaretleri için Rektör Şındak’a ve Dekan Erdemci’ye teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER