HaberlerGündemSiirt'te yüzlerce kilo ağırlığındaki çatı minibüsün üstüne düştü

Siirt'te yüzlerce kilo ağırlığındaki çatı minibüsün üstüne düştü

Siirt'in merkez Doğan Mahallesi'nde, şiddetli rüzgâr nedeniyle bazı binaların çatıları uçtu, fırtına nedeniyle uçan çatılardan birinin isabet ettiği park halindeki bir minibüste maddi hasar meydana geldi.

Siirt'te yüzlerce kilo ağırlığındaki çatı minibüsün üstüne düştü

Siirt'te etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle Doğan Mahallesi'ndeki TOKİ'lerde bina çatılarının uçması sonucu bir minibüs zarar gördü.

Doğan Mahallesi'ndeki TOKİ binalarından birinin yüzlerce kilo ağırlığındaki çatısı şiddetli fırtına nedeniyle uçtu, çevrede maddi hasar oluştu.

Olayın yaşandığı anda kimsenin bulunmaması faciayı önlerken, uçan çatı parçalarının isabet ettiği bir minibüs ise büyük zarar gördü.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER