HaberlerGündemSiirt'te yüzlerce kilo ağırlığındaki çatı minibüsün üstüne düştü

Siirt'te yüzlerce kilo ağırlığındaki çatı minibüsün üstüne düştü

Siirt'in merkez Doğan Mahallesi'nde, şiddetli rüzgâr nedeniyle bazı binaların çatıları uçtu, fırtına nedeniyle uçan çatılardan birinin isabet ettiği park halindeki bir minibüste maddi hasar meydana geldi.

Siirt'te yüzlerce kilo ağırlığındaki çatı minibüsün üstüne düştü

Siirt'te etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle Doğan Mahallesi'ndeki TOKİ'lerde bina çatılarının uçması sonucu bir minibüs zarar gördü.

Doğan Mahallesi'ndeki TOKİ binalarından birinin yüzlerce kilo ağırlığındaki çatısı şiddetli fırtına nedeniyle uçtu, çevrede maddi hasar oluştu.

Olayın yaşandığı anda kimsenin bulunmaması faciayı önlerken, uçan çatı parçalarının isabet ettiği bir minibüs ise büyük zarar gördü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER