HaberlerGündemSiirt'te yeni konulan uyarı levhalarına uymayanlara 130 TL cezai işlem uygulanacak

Siirt'te yeni konulan uyarı levhalarına uymayanlara 130 TL cezai işlem uygulanacak

Siirt'te trafik polisleri, OPET Kavşağı'na yeni konulan "U dönüşü" trafik levhalarına uymaları konusunda sürücüleri uyardı.

Siirt'te yeni konulan uyarı levhalarına uymayanlara 130 TL cezai işlem uygulanacak

Siirt İl Trafik Komisyonu tarafından alınan kararlar doğrultusunda Siirt merkezde bulunan OPET Kavşağı'ndan sola "U dönüşü" yapmak yasaklandı.

Siirt'te, trafik düzenini rahatlatmak ve yaşanabilecek kazaların önüne geçmek amacıyla yeni levhalar yerleştirildi.

U dönüşü yapmak yasak!

İl Trafik Komisyonu tarafından alınan kararlar doğrultusunda Siirt OPET Kavşağı'nda "U dönüşü" yapmak yasaklandı.

"U dönüşü yasak" levhaları, İl Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından belirlenen noktalara dikildi.

Yeni levhaların OPET Kavşağındaki trafiği oldukça rahatlatacağını ifade eden yetkililer, tedbirlerin her geçen gün artarak devam edeceğini ve yapılan uyarıların ardından kurallara uymayanlara ceza-i işlem uygulanacağını ifade ettiler.Ekiplerin aralıksız sürdürdüğü çalışmalar sonucunda sürücüler için daha güvenli bir trafik ortamı sağlanmış olacak. Yeni uygulama sayesinde aksayan trafik akışı ve oluşabilecek kazaların önlenmesi hedefleniyor.  

Kurallara uymayan sürücülere 130 TL ceza-i müeyyide uygulanacağını belirten yetkililer, vatandaşları ve sürücüleri, kurallara uymaları konusunda uyardı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER