HaberlerGündem​Siirt’te Vefa Sosyal Destek Grubu çocukların yüzlerini güldürdü

​Siirt’te Vefa Sosyal Destek Grubu çocukların yüzlerini güldürdü

​Covid-19 salgınıyla mücadele sürecinde birçok vatandaşa yardımda bulunan Siirt Valiliği bünyesindeki “Vefa Sosyal Destek Grubu” çocukların yüzlerini güldürdü.

​Siirt’te Vefa Sosyal Destek Grubu çocukların yüzlerini güldürdü

Siirt’te Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Grup üyesi gençler, kent merkezinde Algül, Sakarya ve Karakol mahallelerini dolaşarak, yeni tip Coronavirus  (Covid-19) salgınından dolayı dışarı çıkamayan çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Çocukların sevinçlerine ortak olduklarını kaydeden Grup Koordinatörü Mehmet Keskin, geleceği inşa edecek çocukların hayal ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu öncülüğünde çocuklara her türlü desteğin verilmeye devam edeceğini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER