HaberlerGündemSiirt'te sis bulutları eşsiz manzara oluşturdu

Siirt'te sis bulutları eşsiz manzara oluşturdu

Siirt'in yüksek kesimlerinde görülen sis bulutları, kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Siirt'te sis bulutları eşsiz manzara oluşturdu

Siirt’te etkili olan soğuk hava bazı bölgelerde sis bulutlarına neden oldu. Sis bulutları, oluşturduğu kartpostallık manzara ile görenleri adeta hayran bıraktı.

Kentin yüksek kesimlerinde kalan bir mahalle sislerin arasında adeta kaybolurken denizi andıran yapısıyla doyumsuz bir görüntü sundu.

Vatandaşlar, özellikle sabah saatlerinde daha çok etkili olan ve tepelere çıkıldığında eşsiz bir manzara keyfi sunan sis bulutlarını fotoğraflayıp, izlemenin bir hayli keyifli olduğunu belirttiler.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de silahlı saldırı: Bir ölü 2 yaralıMardin’de silahlı saldırı: Bir ölü 2 yaralıKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan Midyat’ta ziyaretlerde bulunduKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan Midyat’ta ziyaretlerde bulunduİki şehidin annesi Meryem nine vefat ettiİki şehidin annesi Meryem nine vefat ettiBitlis'in bazı köy ve mezralarında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırıldıBitlis'in bazı köy ve mezralarında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırıldıŞırnak’ta FETÖ operasyonu: 8 gözaltıŞırnak’ta FETÖ operasyonu: 8 gözaltı
SIRADAKİ HABER