HaberlerGündemSiirt'te PKK'ye ait mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi

Siirt'te PKK'ye ait mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi

Siirt'in Pervari ilçesi Doğan bölgesinde düzenlenen operasyonlarda, PKK mensuplarına ait silah ve mühimmat ile birlikte yaşam malzemesi ele geçirildi.

Siirt'te PKK'ye ait mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi

Siirt Valiliği İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca yapılan çalışmalar neticesinde Pervari ilçesi Doğan bölgesinde 13 Ocak'ta operasyon gerçekleştirildiği belirtildi.

Operasyon kapsamında yapılan arazi taraması faaliyeti sonucu 3 Adet AK-47 Kalaşnikof piyade tüfeği ve bu tüfeklere ait 22 adet şarjör, 55 adet mühimmat, 1 adet el telsizi, 3 kilogram patlayıcı madde, örgütsel doküman, yaşam malzemesi ve teçhizat ile birlikte çok sayıda dijital materyalin ele geçirildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Sağlık Bakanı Koca'dan aşıların 2'nci sevkiyatına ilişkin açıklamaSağlık Bakanı Koca'dan aşıların 2'nci sevkiyatına ilişkin açıklamaSokağa çıkma kısıtlamasında denetimler devam ediyorSokağa çıkma kısıtlamasında denetimler devam ediyorÇek kırdırmak faiz midir?Çek kırdırmak faiz midir?Bakan Karaismailoğlu: Kaçırılan 15 denizcimiz için tüm imkanlarımız seferber ediliyorBakan Karaismailoğlu: Kaçırılan 15 denizcimiz için tüm imkanlarımız seferber ediliyorBakan Akar: P-72 Deniz Karakol Uçağı ilk kez göreve çıktıBakan Akar: P-72 Deniz Karakol Uçağı ilk kez göreve çıktı
SIRADAKİ HABER