HaberlerGündemSiirt'te PKK mensuplarına ait mühimmat ele geçirildi

Siirt'te PKK mensuplarına ait mühimmat ele geçirildi

​Pervari ilçesi, Doğanca köyü bölgesinde PKK mensuplarına yönelik düzenlenen operasyonda kayalıklar arasına gizlenmiş silah ve mühimmat ile birlikte yaşam ve gıda malzemesi ele geçirildi.

Siirt'te PKK mensuplarına ait mühimmat ele geçirildi

Siirt Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı tarafından 7 Mart'ta "Eren-6 Şehit J. Asb. Çvş. Celal Özcan 2021/74" operasyonun başlatıldığı hatırlatıldı.

Operasyon kapsamında, yapılan arama ve tarama faaliyeti sonucu kayalıkların altına gizlenmiş vaziyette; bir adet el bombası, 4 adet kalaşnikof piyade tüfeği şarjörü, 80 adet 7.62x39 milimetre kaleşnikof piyade tüfeği fişeği, bir adet el dürbünü ve muhtelif yaşam malzemesi ele geçirildi. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER