HaberlerGündemSiirt’te kaçırıldığından şüphelenilen genç ölü olarak bulundu

Siirt’te kaçırıldığından şüphelenilen genç ölü olarak bulundu

Siirt’te kaçırıldığından şüphelenilen 20 yaşındaki Ozan Ulu'nun 17 gün sonra ölü olarak bulundu.

Siirt’te kaçırıldığından şüphelenilen genç ölü olarak bulundu

Edinilen bilgiye göre, uzun bir süredir İstanbul'da çalışan ve evlilik hazırlıkları ve nişanlısını görmek için 17 gün önce Siirt'te gelen Ulu, ortalıktan kayboldu.

Hayatından endişe eden ve kaçırıldığından şüphelenen ailesi durumu jandarma ve polis ekiplerine bildirmiş ama herhangi bir haber alınamamıştı.

Botan Vadisi Milli Parkı sınırları içinde bugün saat 15.30 sıralarında tarladan dönen köylüler bir gencin cesedi ile karşılaştı. Haber verilmesi üzerine olay yerine giden Jandarma ekiplerinin yaptığı araştırma sonucunda cesedin 17 gün önce evden çıkıp bir daha haber alınamayan 20 yaşındaki Ozan Ulu’ya ait olduğu belirlendi.

Ozan'ın cesedi otopsi yapılmak üzere112 sağlık ekipleri tarafından  Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Baba Nezir Ulu, bir yerel haber ajansına şu açıklamalarda bulunmuştu:

“Çocuğum en son ağabeyiyle görüştü. Çarşamba günü de 14.24’ten sonra telefonu kapandı ve bir daha haber alamadık. Kaçırıldığından şüpheleniyoruz. Emniyet güçlerinin çocuğumu bulacağına inanıyorum. Görenlerin polise haber vermesini rica ediyorum.”

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER