HaberlerGündemSiirt’te iki otomobilin karıştığı kazada alev alan otomobil söndürüldü

Siirt’te iki otomobilin karıştığı kazada alev alan otomobil söndürüldü

Siirt-Kurtalan karayolunda iki aracın kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada alev alan otomobil, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Siirt’te iki otomobilin karıştığı kazada alev alan otomobil söndürüldü

Edinilen bilgiye göre, Siirt-Kurtalan yolu Valilik önünde, Abdülkerim Kırşan yönetimindeki 56 AU 416 plakalı otomobil, Erdal Erdayandı yönetimindeki 16 KMD 53 plakalı otomobil ile çarpıştı.

Çarpmanın etkisi ile Erdayandı idaresindeki otomobilin motor kısmı bir anda yanmaya başladı. Çevrede bulunan vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen Siirt Belediyesi İtfaiye ekipleri, yangına müdahale ederek yangını kontrol altına alarak söndürdü.

Yangında araç kullanılamaz hale gelirken, kazada ölen veya yaralanan olmadı.

Kaza nedeniyle kapanan yol, araçların çekici ile çekilmesi sonucu tekrar trafiğe açıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER