HaberlerGündemSiirt'te DAİŞ'e yönelik operasyonda 5 gözaltı

Siirt'te DAİŞ'e yönelik operasyonda 5 gözaltı

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından DAİŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda, yabancı uyruklu 5 kişi gözaltına alındı.

Siirt'te DAİŞ'e yönelik operasyonda 5 gözaltı

Siirt Valiliğinden yapılan açıklamada, "Siirt Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Emniyet Müdürlüğümüz Terörle Mücadele ve İstihbarat Şube Müdürlüklerince 31 Aralık 2020 tarihinde ilimiz merkezinde DAİŞ terör örgütüne yönelik operasyonda, 5 yabancı uyruklu şahıs gözaltına alınmış olup işlemleri devam etmektedir. Yapılan aramalarda çok sayıda dijital malzemeye el konulmuştur." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER