HaberlerGündemSiirt'te Covid-19 ile mücadele kapsamında dezenfekte çalışmaları sürüyor

Siirt'te Covid-19 ile mücadele kapsamında dezenfekte çalışmaları sürüyor

Coronavirus salgınıyla mücadele kapsamında Siirt Belediyesi ekipleri, dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Siirt'te Covid-19 ile mücadele kapsamında dezenfekte çalışmaları sürüyor

Coronavirus (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında Siirt Belediyesi, caddeleri, sokakları ve kaldırımları dezenfekte etme çalışmalarını sürdürüyor.

Covid-19’a karşı dezenfekte ve temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren Siirt Belediyesi, cadde ve sokakları dezenfekte ederek halka sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

Vatandaşların yoğun olarak kullandıkları alanlarda dezenfekte çalışmalarına öncelik veren ve mart ayından bu yana her alanı dezenfekte eden Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri; hastaneleri, sağlık ocaklarını, eczaneleri, ATM’leri, ibadethaneleri, okulları, noter ve PTT şubeleri ile minibüs, taksi, park ve durakları virüslere karşı arındırıyor.

Ekipler ayrıca Siirt’teki bütün sokaklarda yıkama ve temizlik çalışmalarına da düzenli olarak devam ediyor.

Özveri ile yürütülen çalışmalar kapsamında Siirt’te Coronavirus tehdidinin en aza indirilmesi hedefleniyor.

İLGİLİ HABERLER

Mersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldıMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldı​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut oldu​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut olduMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttı
SIRADAKİ HABER