HaberlerGündem​Siirt'te AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı 6’ncı olağan kongresi yapıldı

​Siirt'te AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı 6’ncı olağan kongresi yapıldı

Siirt'te AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı 6'ncı Olağan Kongresinde, Mehmet Efe’nin başkanlığındaki liste göreve getirildi.

​Siirt'te AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı 6’ncı olağan kongresi yapıldı

Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen kongrede divan başkanlığını AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hasan Murat Öz yaptı. Mevzuat gereği 30 yaşını aşmasından dolayı görevi bırakan mevcut Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Hamit Bedük söz aldı.

Görev yaptığı süre içerisinde çok büyük tecrübeler edindiğini belirten Bedük, "Benim için en önemli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın engin vizyon ve öncü liderliğidir." dedi.

Siirt Milletvekili Osman Ören de konuşmasına Gara bölgesindeki mağarada PKK tarafından katledilen asker ve polisler için Allah'tan rahmet dileyerek başladı.

Şimdiye kadar yapılan bütün kongreleri birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiklerini belirten Ören, "AK Parti camiası dünyada eşi ve benzeri olmayan teşkilat yapısıyla ve üye sayısıyla bir de başımızda bulunan liderimiz genel başkanımız Cumhurbaşkanımızın hizmet aşkı ve dik duruşu ile 2023 seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanıyor."  dedi.

AK Parti İl başkanı Avukat Ekrem Olgaç, gençlik kolları ile kadın kollarının önemine değindi. Gençlik kollarının geçmişte yaptığı önemli çalışmalardan örnekler veren Avukat Olgaç, "Bugün seçilen Mehmet Efe kardeşimiz çok kısa bir süre içerisinde görevlendirmelerini tamamlayıp liselerden başlayarak üniversitelere kadar inandığımız dava uğrunda elinden gelen tüm gayreti gösterecek. Bizler de 7/24 saat kardeşimize destek olacağız." diye konuştu.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hasan Murat Öz ise yaptığı konuşmada kongrelerin bir muhasebe, bir yenilenme ve bir bayrak yarışı olduğunu belirtti.

Kongrede parti çalışmalarında emeği geçenlere plaketleri verildi. Daha sonra  Mehmet Efe Başkanlığındaki tek liste ile seçimlere gidildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER