HaberlerGündemSiirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine, Siirt Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Selahattin Vural getirildi.

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu

Bir süredir başhekimliğe vekâleten bakan Dr. Fevzi Bircan Özkan'ın yerine getirilen Siirt Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Selahattin Vural’ın kısa sürede göreve başlaması bekleniyor

Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Selahattin Vural, yıllardır İstanbul Kartal Eğitim ve araştırma hastanesi Genel Cerrahi Kliniğinin şefliğini yaptı.Yıllardır değişik ülkelerde de görev yapan Doç. Dr. Selahattin Vural, özellikle endokrin cerrahi, guatr, pankreas, böbrek üstü bezleri ve kanser cerrahisinde ülkemizin sayılı cerrahlarındandır.Vural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atandım. Mesleki ve idareci tecrübelerimi Siirtli hemşerilerime aktarmayı ve başarılı olmayı dilerim. Hemşerilerimin desteği önümüzü açacaktır. İnşallah.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyorBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyorTakla atan otomobilden emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtulduTakla atan otomobilden emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtulduHeyelanın kapattığı yol açıldıHeyelanın kapattığı yol açıldıYoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Bingöl'ün çevre illeriyle ulaşımı sağlanamıyorYoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Bingöl'ün çevre illeriyle ulaşımı sağlanamıyorMalatya'da 90 yaş ve üzeri vatandaşların CoronoVac aşıları evlerinde yapılacakMalatya'da 90 yaş ve üzeri vatandaşların CoronoVac aşıları evlerinde yapılacak
SIRADAKİ HABER