HaberlerGündemSiirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine, Siirt Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Selahattin Vural getirildi.

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu

Bir süredir başhekimliğe vekâleten bakan Dr. Fevzi Bircan Özkan'ın yerine getirilen Siirt Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Selahattin Vural’ın kısa sürede göreve başlaması bekleniyor

Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Selahattin Vural, yıllardır İstanbul Kartal Eğitim ve araştırma hastanesi Genel Cerrahi Kliniğinin şefliğini yaptı.Yıllardır değişik ülkelerde de görev yapan Doç. Dr. Selahattin Vural, özellikle endokrin cerrahi, guatr, pankreas, böbrek üstü bezleri ve kanser cerrahisinde ülkemizin sayılı cerrahlarındandır.Vural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atandım. Mesleki ve idareci tecrübelerimi Siirtli hemşerilerime aktarmayı ve başarılı olmayı dilerim. Hemşerilerimin desteği önümüzü açacaktır. İnşallah.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER