HaberlerGündemSiirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine, Siirt Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Selahattin Vural getirildi.

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu

Bir süredir başhekimliğe vekâleten bakan Dr. Fevzi Bircan Özkan'ın yerine getirilen Siirt Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Selahattin Vural’ın kısa sürede göreve başlaması bekleniyor

Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Selahattin Vural, yıllardır İstanbul Kartal Eğitim ve araştırma hastanesi Genel Cerrahi Kliniğinin şefliğini yaptı.Yıllardır değişik ülkelerde de görev yapan Doç. Dr. Selahattin Vural, özellikle endokrin cerrahi, guatr, pankreas, böbrek üstü bezleri ve kanser cerrahisinde ülkemizin sayılı cerrahlarındandır.Vural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atandım. Mesleki ve idareci tecrübelerimi Siirtli hemşerilerime aktarmayı ve başarılı olmayı dilerim. Hemşerilerimin desteği önümüzü açacaktır. İnşallah.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER