HaberlerGündemSiirt Belediyesinden temizlik çalışması

Siirt Belediyesinden temizlik çalışması

​Sokağa çıkma kısıtlaması ile birlikte temizlik seferberliği başlatan Siirt Belediyesi, süpürme ve köpüklü yıkamayla kentin birçok noktasında temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Siirt Belediyesinden temizlik çalışması

Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasıyla boşalan cadde ve sokakların temizliği için kolları sıvayan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kısıtlamanın olmadığı günlerde vatandaş ve araç yoğunluğunun bulunduğu alanlarda temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları yürüttü.

Bulvarlar, ana ve ara arterler, caddeler, sokaklar, kaldırımlar, mahalle araları, yolcu durakları ve oturma bankları gibi pek çok alanda süpürme ve deterjanlı su ile yıkama işlemi gerçekleştiren ekipler Siirt genelinde adeta temizlik seferberliği başlattı.

Çalışmalara katılan Siirt Valisi Belediye Başkan V. Osman Hacıbektaşoğlu, yaptığı açıklamada “Belediyemizin tüm ekipleri 7 gün 24 saat sahada çalışıyorlar. Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı bütün ekiplerimiz kısıtlamayı fırsat bilerek özellikle ana cadde, meydan ve kalabalık caddeleri süpürüyor ve yıkıyorlar. Ekiplerimiz işlerini her zaman çok severek yapıyorlar. Salgından dolayı sahada çalışan tüm ekiplerimiz, caddelerde ve kamu kurumlarında hijyenin sağlanması için çok önemli çalışmalar yaptı. Bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER