HaberlerGündemSiirt Belediyesinden kadınlara kütüphane hizmeti

Siirt Belediyesinden kadınlara kütüphane hizmeti

Siirt Belediyes,i Kadın Yaşam Merkezi’nde, kadınlara kütüphane hizmeti veriyor.

Siirt Belediyesinden kadınlara kütüphane hizmeti

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Kadın Yaşam Merkezi’nde bulunan modern kütüphane, kentteki tüm kadınların hizmetine açıldı.

Türk ve Dünya klasikleri, öykü, roman, şiir, masal, araştırma ve incelemeler, biyografiler, atlas ve yardımcı ders kitaplarının yer aldığı kütüphanede, salgın kuralları çerçevesinde kadınlar zamanlarını değerlendirebiliyor.

Kadınlar, kütüphanenin oldukça modern bir yapıda olduğunu belirterek, bu konuda emeği geçen Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu ve ekibine teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Malatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildiMalatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildiBarış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiBarış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandı
SIRADAKİ HABER