HaberlerGündemSiirt Belediyesi yetim çocuklar ve ailelerine yönelik etkinlik düzenlendi

Siirt Belediyesi yetim çocuklar ve ailelerine yönelik etkinlik düzenlendi

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu ve eşi, Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce kurulan Hamiyet Merkezinde yetim çocukları ve ailelerini ağırladı.

Siirt Belediyesi yetim çocuklar ve ailelerine yönelik etkinlik düzenlendi

Hamiyet Merkezinde çocuklara yönelik düzenlenen organizasyonda, çocuklar için çeşitli gösteriler yapıldı.

Programda müzik eşliğinde eğlenceli vakit geçiren çocuklara, Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu ve eşi Hacıbektaşoğlu tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Hacıbektaşoğlu, Hamiyet Merkezinde, yetim çocuklara ve ailelerine yönelik etkinliklere devam edeceklerini söyledi.

Annelere okuma yazma, çocuklara da akademik destek programları sunulacaklarını ifade eden Hacıbektaşoğlu, "Merkezimizde, yetim ailelerimizin sorunlarını imkânlar dâhilinde gidermeye çalışacağız. Merkezlerimizde resim, müzik ve satranç kurslarıyla çocukların yeteneklerini ortaya çıkaracağız. Annelere ve çocuklara yönelik ufuk turları ile motivasyon artırıcı, gezi ve pikniklerle çocukların özgüven gelişimini desteklemeyi amaçlıyoruz." diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER