HaberlerGündemSiirt Belediyesi yetim çocuklar ve ailelerine yönelik etkinlik düzenlendi

Siirt Belediyesi yetim çocuklar ve ailelerine yönelik etkinlik düzenlendi

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu ve eşi, Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce kurulan Hamiyet Merkezinde yetim çocukları ve ailelerini ağırladı.

Siirt Belediyesi yetim çocuklar ve ailelerine yönelik etkinlik düzenlendi

Hamiyet Merkezinde çocuklara yönelik düzenlenen organizasyonda, çocuklar için çeşitli gösteriler yapıldı.

Programda müzik eşliğinde eğlenceli vakit geçiren çocuklara, Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu ve eşi Hacıbektaşoğlu tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Hacıbektaşoğlu, Hamiyet Merkezinde, yetim çocuklara ve ailelerine yönelik etkinliklere devam edeceklerini söyledi.

Annelere okuma yazma, çocuklara da akademik destek programları sunulacaklarını ifade eden Hacıbektaşoğlu, "Merkezimizde, yetim ailelerimizin sorunlarını imkânlar dâhilinde gidermeye çalışacağız. Merkezlerimizde resim, müzik ve satranç kurslarıyla çocukların yeteneklerini ortaya çıkaracağız. Annelere ve çocuklara yönelik ufuk turları ile motivasyon artırıcı, gezi ve pikniklerle çocukların özgüven gelişimini desteklemeyi amaçlıyoruz." diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER