HaberlerGündemSiirt Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı

Siirt Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı

Siirt Belediyesi yaklaşan kış günlerinde oluşabilecek sorunlara karşı gereken önlemi almak için 2020-2021 yılı kış dönemi karla mücadele eylem planını hazırladı.

Siirt Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı

Siirt Belediyesi il sınırları içerisinde yoğun yağışlar ve hava muhalefeti dolayısı ile oluşabilecek mağduriyetlerin oluşmaması için birimler arası koordinasyon toplantısı yapıldı. Karla mücadele eylem planı hazırlandı.

Yaklaşan kış günlerinde yoğun kar yağışı ve hava muhalefeti dolayısı ile mağduriyet yaşanmaması için günün her saatinde müdahale edecek ekipler oluşturuldu. Anında müdahale edilebilmesi için gerekli araç ve ekipmanlar hazırlandı. Olası bir yağışta tam donanımlı kar küreme aracı, kar küreme ve tuzlama aracı, greyder hazır bulundurularak anında müdahale edilecek. Ayrıca yaşanabilecek buzlanmalara karşı 60 ton tuz stoklaması gerçekleştirildi.

Ulaşımın ve günlük yaşamın olumsuz etkilenmesine karşı greyderler, traktör kepçeler ile tuzlama araçları, tuz yükleyiciler ve süpürge araçlarını hazır bulunduran Siirt Belediyesi, etkili bir çalışmayla kış sınavından başarılı şekilde geçmeyi planlıyor.

Siirt Belediyesi 150’nin üzerindeki personel ve çok sayıda ekipmanla kesintisiz hizmet sunacak.

İLGİLİ HABERLER

Kış lastiği takmayan sürücülere para cezası verildiKış lastiği takmayan sürücülere para cezası verildiCumhurbaşkanı Erdoğan 5 bin 500 konutun anahtar teslim törenine katılacakCumhurbaşkanı Erdoğan 5 bin 500 konutun anahtar teslim törenine katılacakYakın gelecekte yaşanacağı öngörülen kuraklığa karşı acilen önlem alınmalı!Yakın gelecekte yaşanacağı öngörülen kuraklığa karşı acilen önlem alınmalı!BUDO'nun bazı seferleri iptal edildiBUDO'nun bazı seferleri iptal edildiİstikşafi ne demek? İstikşafi görüşme ne anlama gelir?İstikşafi ne demek? İstikşafi görüşme ne anlama gelir?
SIRADAKİ HABER