HaberlerGündemSiirt Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı

Siirt Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı

Siirt Belediyesi yaklaşan kış günlerinde oluşabilecek sorunlara karşı gereken önlemi almak için 2020-2021 yılı kış dönemi karla mücadele eylem planını hazırladı.

Siirt Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı

Siirt Belediyesi il sınırları içerisinde yoğun yağışlar ve hava muhalefeti dolayısı ile oluşabilecek mağduriyetlerin oluşmaması için birimler arası koordinasyon toplantısı yapıldı. Karla mücadele eylem planı hazırlandı.

Yaklaşan kış günlerinde yoğun kar yağışı ve hava muhalefeti dolayısı ile mağduriyet yaşanmaması için günün her saatinde müdahale edecek ekipler oluşturuldu. Anında müdahale edilebilmesi için gerekli araç ve ekipmanlar hazırlandı. Olası bir yağışta tam donanımlı kar küreme aracı, kar küreme ve tuzlama aracı, greyder hazır bulundurularak anında müdahale edilecek. Ayrıca yaşanabilecek buzlanmalara karşı 60 ton tuz stoklaması gerçekleştirildi.

Ulaşımın ve günlük yaşamın olumsuz etkilenmesine karşı greyderler, traktör kepçeler ile tuzlama araçları, tuz yükleyiciler ve süpürge araçlarını hazır bulunduran Siirt Belediyesi, etkili bir çalışmayla kış sınavından başarılı şekilde geçmeyi planlıyor.

Siirt Belediyesi 150’nin üzerindeki personel ve çok sayıda ekipmanla kesintisiz hizmet sunacak.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER