HaberlerGündemSiirt Belediyesi engelli aracı şarj istasyonlarını onardı

Siirt Belediyesi engelli aracı şarj istasyonlarını onardı

Siirt Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarında bulunan engelli aracı şarj istasyonlarının bakım ve onarımı yapıldı.

Siirt Belediyesi engelli aracı şarj istasyonlarını onardı

Engelli vatandaşların hayatlarını daha kolay hale getirmek amacıyla kurulan engelli aracı şarj istasyonları, bakım ve onarımdan geçirildi.

Yolda akülerinin bitmesi endişesini taşıyan engelli vatandaşlara kolaylık sağlayan şarj istasyonlarının onarılmasının büyük önem arz ettiğini dile getiren Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, bu istasyonların bir an önce bakım ve onarımdan geçmesi için talimat verdi.

Akülü araç kullanan engelliler için en büyük sıkıntının aracın aküsünün bitmesi olduğunu belirten Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, akü şarj istasyonları sayesinde engelli vatandaşların hayatlarını daha kolay sürdürebilmesi için ellerinden gelen her türlü çalışmayı devam ettireceklerini kaydetti.

İLGİLİ HABERLER

Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi Batman’ı avantajlı hale getirecekHayvancılık Organize Sanayi Bölgesi Batman’ı avantajlı hale getirecekRefüje çıkan aracın sürücüsü yaralandıRefüje çıkan aracın sürücüsü yaralandıKuzuların anneleriyle buluşma sevinciKuzuların anneleriyle buluşma sevinciBağlar'da bir yıl içinde 4 milyon 728 bin ambalaj atığı toplandıBağlar'da bir yıl içinde 4 milyon 728 bin ambalaj atığı toplandıİş yerine silahı saldırı: 3 ağır yaralıİş yerine silahı saldırı: 3 ağır yaralı
SIRADAKİ HABER