HaberlerGündemSiirt-Batman Karayolu'nda saman yüklü kamyon devrildi

Siirt-Batman Karayolu'nda saman yüklü kamyon devrildi

Siirt-Batman Karayolu'nda saman yüklü kamyon, yolun bozuk olması nedeniyle devrilirken, kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

Siirt-Batman Karayolu'nda saman yüklü kamyon devrildi

Kaza, saat 14.30 sıralarında Siirt-Batman Karayolu'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi ve plakası öğrenilemeyen saman yüklü kamyon, seyir halindeyken devrildi.

Seyir halindeki saman yüklü kamyon, aşırı yük ve yolun bozuk olması nedeniyle sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi.

Kazada, kamyonda bulunan saman dolu torbalar çevreye savrulurken, ölen ya da yaralanan olmadı.

Saman torbaları, başka bir kamyona yüklenerek gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER