HaberlerGündemŞiddetli rüzgâr nedeniyle yüksek gerilim direği devrildi

Şiddetli rüzgâr nedeniyle yüksek gerilim direği devrildi

Batman'da şiddetli rüzgârın etkisiyle devrilen yüksek gerilim hattı direği ana yolu trafiğe kapatırken kent merkezinde birçok mahallede elektrik kesintisine neden oldu.

Şiddetli rüzgâr nedeniyle yüksek gerilim direği devrildi

Dün akşam saatlerinde yaşanan şiddetli rüzgâr nedeniyle Güney Raman Çevre Yolu civarında bulunan DEDAŞ'a ait yüksek gerilim direği devrildi.

Direğin devrilmesiyle yol trafiğe kapanırken kent merkezinde birçok mahallenin de elektriğinin kesilmesine neden oldu.

Şiddetli rüzgârın etkisiyle ana yola düşen yüksek gerilim direği nedeniyle herhangi bir yaralanma olmazken, yüksek gerilim direğinin kaldırılması için DEDAŞ ekipleri tarafından çalışma başlatıldığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER