HaberlerGündemSİBERAY'dan WhatsApp dolandırıcılığına karşı uyarı

SİBERAY'dan WhatsApp dolandırıcılığına karşı uyarı

Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı (SİBERAY), WhatsApp üzerinden yapılan yeni bir dolandırıcılık türüne karşı vatandaşları uyardı.

SİBERAY'dan WhatsApp dolandırıcılığına karşı uyarı

SİBERAY, Twitter üzerinden yaptığı fotoğraflı paylaşımda "WhatsApp dolandırıcılığına dikkat. Telefonunuza görseldeki türde gelebilecek mesajlar aldatıcıdır ve dikkate alınmamalıdır. Böyle bir durumda panik yapılmamalı, mesajı gönderen kişi önce şikâyet edilmeli, sonra da engellenmelidir." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şanlıurfa'da kısıtlamaları ihlal eden 122 kişiye cezai işlem uygulandıŞanlıurfa'da kısıtlamaları ihlal eden 122 kişiye cezai işlem uygulandıAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulunduAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulunduBakan Soylu'ya hakaret eden şüpheli hakkında iddianameBakan Soylu'ya hakaret eden şüpheli hakkında iddianameDiyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildiDiyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildiDiyarbakır'da haksız kazanç denetimi yapıldıDiyarbakır'da haksız kazanç denetimi yapıldı
SIRADAKİ HABER