HaberlerGündemSİBERAY'dan WhatsApp dolandırıcılığına karşı uyarı

SİBERAY'dan WhatsApp dolandırıcılığına karşı uyarı

Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı (SİBERAY), WhatsApp üzerinden yapılan yeni bir dolandırıcılık türüne karşı vatandaşları uyardı.

SİBERAY'dan WhatsApp dolandırıcılığına karşı uyarı

SİBERAY, Twitter üzerinden yaptığı fotoğraflı paylaşımda "WhatsApp dolandırıcılığına dikkat. Telefonunuza görseldeki türde gelebilecek mesajlar aldatıcıdır ve dikkate alınmamalıdır. Böyle bir durumda panik yapılmamalı, mesajı gönderen kişi önce şikâyet edilmeli, sonra da engellenmelidir." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER