HaberlerGündemSeydişehir Sabah'tan TEOG başarısı

Seydişehir Sabah'tan TEOG başarısı

Konya Seydişehir Sabah Dershanesi, Temel Eğitime Geçiş Sınavı (TEOG) sonuçlarının açıklanmasının ardından bireysel ve kitlesel başarısıyla dikkat çekti.

Seydişehir Sabah'tan TEOG başarısı
Konya Seydişehir Sabah Dershanesi, Temel Eğitime Geçiş Sınavı (TEOG) sonuçlarının açıklanmasının ardından bireysel ve kitlesel başarısıyla dikkat çekti.

Sabah Dershanesi Seydişehir Şube Müdürü Nazmi Yaldır, üniversite sınavlarında olduğu gibi liseye yerleştirmede dershanelere devam eden öğrencilerin büyük başarı elde ettiğini vurguladı. Dershane müdürü Yaldır her yıl başarılarının artarak devam ettiğine ifade ederek, "Dershanemizdeki bireysel başarının yanı sıra kitlesel bazda da 150 öğrencimiz 400'ün üzerinde puan almıştır. Öğrencilerimizden 46 fen lisesine, 62 Seyit Harun Lisesi'ne, 122 Anadolu liselerine, 24 sağlık meslek lisesine, 11 Anadolu imam hatip lisesine, 24 mesleki teknik liselerine yerleşmiştir. Başarımızın altında yatan temel neden kaliteli ve dinamik öğretmen kadrosudur. Bunun en büyük göstergesi de son yirmi iki yıldır tüm ilköğretim sınavlarının Seydişehir birincileri dershanemiz öğrencisidir. Sabah Dershaneleri adına öğrencilerin başarısında emeği geçen, başta milli eğitim camiası olmak üzere tüm okul idareci ve öğretmenlerini, aileleri ile dershane öğretmenlerini tebrik ederek, başarılarının devamını dilerim." dedi.

TEOG ilçe birincisi Nazmiye Beyza İnce ise her gün dershane ve okul öğretmenlerinin verdiği plan çerçevesinde ders çalıştığını, etüt programlarına düzenli katıldığını, öğretmenlerinin motivasyonu ve ailenin desteğiyle bu başarıyı elde ettiğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER