HaberlerGündemSertab Erener Manavgatlıları coşturdu

Sertab Erener Manavgatlıları coşturdu

19. Manavgat Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali, Sertab Erener konseriyle başladı.

Sertab Erener Manavgatlıları coşturdu
19. Manavgat Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali, Sertab Erener konseriyle başladı.

Manavgat Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği ve 4 gün sürecek olan festival, Atatürk Stadyumu'nda başladı. Ünlü sanatçı Sertab Erener, festivalin ilk gününde sahne alarak Manavgatlılara sevilen şarkılarını söyledi. Erener, Sakin Ol, Bu Böyle, Aldırma, Rengarek, Açık Adres, Unutursun, Aşk Olsun, Başa Döneceksin, Söz Bitti ve Hadi Yüreğim Ha Gayret şarkılarını seslendirdi.

Konser bitiminde Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Erener'e bir buket çiçek ile 19. Manavgat Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali anısına plaket takdim etti.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan Tekin
SIRADAKİ HABER