HaberlerGündemSerinlemek için göle giren 2 genç boğuldu

Serinlemek için göle giren 2 genç boğuldu

Amasya’nın Suluova ilçesinde Murat Bedirhan (18) ve Emre Cantav (15) isimli iki genç arkadaş serinlemek girdiği gölette can verdi.

Serinlemek için göle giren 2 genç boğuldu
Amasya’nın Suluova ilçesinde Murat Bedirhan (18) ve Emre Cantav (15) isimli iki genç arkadaş serinlemek girdiği gölette can verdi.

Olay, Suluova ilçe merkezine 3 kilometre uzaklıkta bulunan Oğulbağı köyünde meydan geldi. Gündüz saatlerinde serilmek için sulama göleti kenarına giden Emre Cantav ve Murat Bedirhan isimli iki arkadaş suya girdi. Suda çırpınmaya başlayan gençler bir süre sonra gözden kayboldu. Olayı uzaktan gören bir çoban durumu köylülere ve jandarmaya haber verdi.

Kısa süre sonra olay yerine intikal eden Jandarma ve Amasya Belediyesi Sualtı Kurtarma Ekibi, uzun süren çalışma sonucu Emre Cantav ve Murat Bedirhan’ın cansız bedenlerine ulaştı. Cesetler, otopsileri yapılmak üzere Suluova Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Tarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması
SIRADAKİ HABER