HaberlerGündemŞemsiyeli Park Açılıyor

Şemsiyeli Park Açılıyor

Sakarya’nın tarihi ile özdeşleşen ve vatandaşların hatıralarının olduğu Şemsiyeli Park, yarından itibaren hizmete girmiş olacak.

Şemsiyeli Park Açılıyor
Sakarya’nın tarihi ile özdeşleşen ve vatandaşların hatıralarının olduğu Şemsiyeli Park, yarından itibaren hizmete girmiş olacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Parkı’nda başlatılan çalışmalar tamamlandı. Proje kapsamında yürütülen çalışmalar ile alan içerisinde bulunan mevcut işletmeler ve parkın bulvar ile bağlantısını kesen duvarlar yıkılmıştı. Ardından ihalesi gerçekleştirilen Şemsiyeli Park yapım işi projesi kapsamında alanda zemin yenileme, ışıklandırma, ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmaları gerçekleştirilmiş ve ilk etapta 65 ağaç dikilmişti. Park alanını gezerek, çalışmaların tamamlandığını duyuran Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Şemsiyeli Parkımızı, inşallah yarın hizmete alıyoruz” dedi.

Şemsiyeli Parkı vatandaşın hizmetine sunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu konuşmasının devamında ise, “Bu alanda çok önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Alanın güzellikleri çeşitli yapılar nedeniyle engelleniyordu. Şehrimizin tarihi ile özdeşleşmiş, vatandaşlarımızın hatıralarının olduğu Şemsiyeli Parkı, yarından itibaren vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. 1 Ekim Salı günü (yarın), saat 17.30’da gerçekleştireceğimiz açılış programına tüm vatandaşlarımız davetlidir. Hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER