HaberlerGündemŞehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Özkeçeci vefat etti

Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Özkeçeci vefat etti

Gaziantep'in Şehitkamil Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci Covid-19 nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Özkeçeci vefat etti

Covid-19 testi pozitif çıkan ve yaklaşık bir hafta önce de İnayet Topçuoğlu Hastanesinde tedavi altına alınan Özkeçeci, 3 gün önce yoğun bakım ünitesine alınarak tedavisine burada devam edildi.

3 dönemden beri Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Özkeçeci, bu sabah yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti.

Özkeçeci'nin cenazesi saat 11.00'da Asri Mezarlığındaki Baheddin Nakıboğlu Camii’nde kılınacak olan cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

2 çocuk babası Özkeçeci’nin vefatıyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Mesai arkadaşımız, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Hayri Özkeçeci, Hakk'ın rahmetine kavuştu. Rabbim rahmetiyle muamele etsin, başımız sağ olsun. Merhumun cenazesi, saat 11.00’da Baheddin Nakıboğlu Camii’nden kaldırılacaktır. Kovid nedeniyle taziye yapılmayacaktır.” dedi.

Gaziantep Valisi Davut Gül de, “Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Hayri Özkeçeci’nin  vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Allah rahmet eylesin, mekanını cennet olsun. Ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun.” ifadelerini kullandı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER