HaberlerGündemŞanlıurfa Valisi Erin'den Elazığ'daki depremle ilgili açıklama

Şanlıurfa Valisi Erin'den Elazığ'daki depremle ilgili açıklama

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Elazığ merkezli 5,3 büyüklüğündeki depremde, Şanlıurfa'da olumsuz bir durum yaşanmadığını açıkladı.

Şanlıurfa Valisi Erin'den Elazığ'daki depremle ilgili açıklama

Elazığ'da 5,3 büyüklüğünde meydana gelen deprem Şanlıurfa ve ilçelerinde de hissedilmişti.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, depremle ilgili yaptığı açıklamada, "Elazığ merkezli meydana gelen ve ilimizde de hissedilen 5,3 şiddetindeki deprem nedeniyle, AFAD İl Müdürlüğümüzce yapılan çalışma sonucunda ilimiz genelinde tespit edilen herhangi bir olumsuz durum bulunmamaktadır. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER