HaberlerGündemŞanlıurfa'dan "Barış Pınarı Bölgesi"ne 7 tır un gönderildi

Şanlıurfa'dan "Barış Pınarı Bölgesi"ne 7 tır un gönderildi

Şanlıurfa İl Müftülüğü, Şanlıurfa Türkiye Diyanet Vakfı Şubesive Adana İl Müftülüğü ile iş birliği ile“Ekmeğini Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” kampanyası kapsamında Barış Pınarı Bölgesine 7 tır un ulaştırıldı.

Şanlıurfa'dan "Barış Pınarı Bölgesi"ne 7 tır un gönderildi

Şanlıurfa İl Müftülüğü öncülüğünde “Ekmeğini Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla başlatılan kampanyaya Adana İl Müftülüğü, Şanlıurfa ve Adana din görevlilerinin destekleriyle Suriye'nin Barış Pınarı Harekâtı Bölgesinde hayatlarını devam ettirmeye çalışan ihtiyaç sahipleri için yardım kampanyası düzenlendi.

Düzenlenen törende konuşan Şanlıurfa İl Müftüsü Mehmet Taştan, "Zor zamanlar geçirdiğimiz salgın günlerinde bile yardımsever vatandaşlarımız ve görevlilerimiz, mağdur ve mazlum kardeşlerimizi unutmadı.  Sofralarında aş olsun diye için kış öncesi seferber oldular." ifadelerini kullandı.

Kampanya kapsamında Şanlıurfa ve Adana İllerinde toplanan 7 tır 167 ton un yardımı, yapılan dua ve tekbirlerle uğurlandı.

İLGİLİ HABERLER

Seyir halinde olan taksi alev aldı biri ağır 2 yaralıSeyir halinde olan taksi alev aldı biri ağır 2 yaralı Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı
SIRADAKİ HABER