HaberlerGündemŞanlıurfa'dan "Barış Pınarı Bölgesi"ne 7 tır un gönderildi

Şanlıurfa'dan "Barış Pınarı Bölgesi"ne 7 tır un gönderildi

Şanlıurfa İl Müftülüğü, Şanlıurfa Türkiye Diyanet Vakfı Şubesive Adana İl Müftülüğü ile iş birliği ile“Ekmeğini Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” kampanyası kapsamında Barış Pınarı Bölgesine 7 tır un ulaştırıldı.

Şanlıurfa'dan "Barış Pınarı Bölgesi"ne 7 tır un gönderildi

Şanlıurfa İl Müftülüğü öncülüğünde “Ekmeğini Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla başlatılan kampanyaya Adana İl Müftülüğü, Şanlıurfa ve Adana din görevlilerinin destekleriyle Suriye'nin Barış Pınarı Harekâtı Bölgesinde hayatlarını devam ettirmeye çalışan ihtiyaç sahipleri için yardım kampanyası düzenlendi.

Düzenlenen törende konuşan Şanlıurfa İl Müftüsü Mehmet Taştan, "Zor zamanlar geçirdiğimiz salgın günlerinde bile yardımsever vatandaşlarımız ve görevlilerimiz, mağdur ve mazlum kardeşlerimizi unutmadı.  Sofralarında aş olsun diye için kış öncesi seferber oldular." ifadelerini kullandı.

Kampanya kapsamında Şanlıurfa ve Adana İllerinde toplanan 7 tır 167 ton un yardımı, yapılan dua ve tekbirlerle uğurlandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER