HaberlerGündemŞanlıurfa'daki uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 10 şüpheli tutuklandı

Şanlıurfa'daki uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 10 şüpheli tutuklandı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde düzenlenen operasyonda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili gözaltına alınan 10 şüpheli ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Şanlıurfa'daki uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 10 şüpheli tutuklandı

Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Siverek Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde düzenlenen operasyonda; toplamda 22 bin 844 gram kubar esrar, 9 bin 160 gram toz esrar, 800 gram esrar tohumu ve 32 gram eroin maddeleri ele geçirildi." denildi.

Olayla ilgili gözaltına alınan 10 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER